Z pódia a ze zkušebny

Ukázky do otevřeného archivního audiopořadu "Z pódia a ze zkušebny" pomalu přidáváme.  

You Tube okénko:

Stará Pekárna 1.6. 2013 Warren Zevon: Poor Poor Pitiful Me; Robert Plant/Alison Krauss: Please Read The Letter; Pink Floyd: What Do You Do Want From Me

ZZ Top: Gimme All Your Lovin´; Status Quo: Two Way Traffic

 

 

 

 

Stará Pekárna 26.8. 2011 live nahrávka živého CD; ukázky: ZZ Top:   Sharp Dressed Man  ; Give It Up; Iggy Pop: Candy; Patti Smith:   Summer Cannibals  ; Nine Inch Nails:   The Hand That Feeds  .

Stará Pekárna 26.8.2011, The Newmour Experience - Down On Me.mp3, maskulinní TNE verze ; AC/DC - Girls Got Rhythm; Patti Smith -  Dancing Barefoot 

Silvestr 2011, Brno-Jehnice, hostinec "Na Staré", Like a Hurricane via Jeff Healey 

3. reprezentační ples Fakulty podnikatelské VUT Brno, Boby centrum (2011): sestřih z plesu  (po načtení videa posuňte na čas 7:15; je to první skladba po půlnoční laser show, takže tanečníci se teprve pomalu odhodlávali k tanci) 

Ukázka ze Staré Pekárny (8.5.2010) - Ray LaMontagne: Three More Days (natočeno na ZOOM H4)  

Pro hrubou představu zařazujeme zkušební nahrávku v možnostech ZOOM H4 ze zkoušky v červnu 2008 - Tom Waits/Ramones - I Don’t Wanna Grow Up: Waits2.mp3 (2,4 MB) Síla TNE se plně projeví při živém hraní, proto neváhejte a navštivte naše besídky (srovnej: Trhák - hudební komedie, rež. Zdeněk Podskalský, 1980, 94 min, scéna s Jurajem Kukurou hned mezi úvodními titulky)   

Další experimentování se ZOOM H4 v září 2009 - Rick Derringer/Johnny Winter: Rock’N’Roll Hootchie Koo a Free: Fire and Water. Ve zkušebně jsou jen cvičné elementární bicí zn. Basix, což výslednému zvuku na barvě nepřidá (na koncertech samozřejmě Tama), jednotlivé nástroje zvukově na živé nahrávce na ruční rekordér příliš nevyvážíte, ale přesto myslím, že to šlape: Derring2.mp3 (3,6 MB)FreeFireAnd Water.mp3 (3,1 MB)